Osocze Bogatopłytkowe

Zabieg z wykorzystaniem Osocza Bogatopłytkowego

tzw. LIFTING WAMPIRZY

Proces starzenia się skóry, to nic innego jak spowolnienie odnowy komórek. Nasz organizm, mniej wydajny niż w młodości, przestaje dawać sobie radę z ich samodzielną regeneracją. Możemy go wspomóc różnymi zabiegami – wystarczy wybrać ten najodpowiedniejszy dla siebie. Terapię osoczem bogatopłytkowym polecamy pacjentom poszukującym produktów naturalnych lub uczulonym na inne preparaty.

Jest to zabieg biostymulacji komórek skóry, który opiera się na uzyskaniu osocza bogatopłytkowego z własnej krwi pacjenta. Metoda ta od dekady stosowana jest z ogromnymi sukcesami w chirurgii rekonstrukcyjnej, ortopedii, stomatologii. Jest szczególnie przydatna w gojeniu ran, odbudowie tkanki kostnej czy regeneracji i gojeniu tkanek.

Technologię tę wykorzystuje na potrzeby odnowy skóry również medycyna estetyczna. Osocze bogatopłytkowe stymuluje komórki macierzyste do namnażania oraz pobudza fibroblasty do wytwarzania nowego kolagenu. Zabieg zapewnia długotrwałe efekty w regeneracji i rewitalizacji skóry twarzy, a przy tym jest całkowicie naturalny i biokompatybilny z Twoim ciałem, bez ryzyka wystąpienia nietolerancji, alergii czy innych reakcji immunologicznych.

Wskazania do zabiegu:

*rewitalizacja skóry twarzy (skóra zmęczona, bez napięcia, niejednolity kolor, skóra wysuszona, wiotka, pozbawiona blasku)

*oznaki starzenia się skóry (fałdy, zmarszczki, zapadnięta skóra, zmniejszona gęstość skóry)

*przebyte zabiegi medycyny estetycznej (regeneracja skóry, przyspieszenie gojenia)

*łysienie typu męskiego

W pierwszej fazie zabiegu pielęgniarka wyspecjalizowana pobiera niewielką ilość ( 60 ml) krwi pacjenta do specjalnych probówek, które poddaje się wirowaniu w celu oddzielenia erytrocytów i leukocytów od osocza zawierającego płytki krwi. W taki sposób uzyskujemy osocze bogatopłytkowe, które następnie wstrzykuje się w skórę stosując klasyczną technikę mezoterapii bądź też liniowo, wzdłuż zmarszczki lub fałdu skóry.

Efekty zabiegu:

*rewitalizacja skóry, wygładzenie i ujednolicenie kolorytu skóry, poprawa elastyczności, napięcia i gęstości skóry

*przebudowa włókien kolagenowych

*poprawa ukrwienia skóry

*wygładzenie zmarszczek i fałd poprzez biostymulację komórek skóry

*przyspieszenie procesów gojenia po zabiegach medycyny estetycznej

*przyspieszenie gojenia blizn po operacyjnych na całym ciele.

Czas zabiegu 1h

Cena:

*700zł osocze bogatopłytkowe

*1000zł-1200zł  osocze + kwas kaws hialuronowy / koktajle (witaminowe/komórki macierzyste)

Przed zabiegiem zapraszamy na bezpłatną konsultację.