CENNIK:
*Microblading Brwi 650zł
Makijaż Permanentny
W cenę wliczona jest ewentualna korekta po 2-4 tygodnaich
Brwi:
*Metoda Cienia OMBRE 1000 zł
*Metoda Cienia 950 zł
*Metoda Włosa 750 zł
*Makijaż Permanentny EyeLiner 600zł
*Makijaż Permanentny powiek Kreski Górne 400zł-550zł
*Makijaż Permanentny powiek Kreski Dolne 200zł-350zł
*Makijaż Permanentny powiek Kreski Dolne i Górne 650zł-700zł
Makijaż Permanentny Ust
*Kontur Ust 600zł
*Kontur Ust z cieniowaniem 800zł
*Kontur Ust z wypełnieniem koloru 1000zł
Makijaż permanentny przeciwwskazania:
*Infekcje wirusowe i bakteryjne są bezwzględnym przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu makijażu permanentnego. Jeśli masz katar, grypę lub inną chorobę, aktywną opryszczkę – wylecz się i zaplanuj zabieg w innym terminie.
*Ciąża Wiele kobiet zastanawia się, czy można wykonać makijaż permanentny w czasie ciąży. My odradzamy ten zabieg z wielu powodów. Najważniejszym z nich jest zdrowie i bezpieczeństwo dziecka. Podczas zabiegu używa się preparatów znieczulających, barwników, które nie muszą, ale mogą mieć wpływ na bezpieczeństwo płodu.
*Okres karmienia piersią. W okresie karmienia piersią nie wykonuje się makijażu permanentnego ust. 3 dni przed i po zabiegu należy bowiem przyjmować lek przeciwwirusowy. Leki te nie są wskazane w okresie karmienia piersią. Jesteś mamą maluszka, którego karmisz swoim mlekiem zadbaj w pierwszej kolejności o jego bezpieczeństwo, a zabieg makijażu permanentnego ust przesuń w czasie.
*Cukrzyca to choroba, która nie wyklucza wykonania makijażu permanentnego, ale obostrza warunki jakie muszą być spełnione przed zabiegiem. Ze względu na większą skłonność do infekcji i utrudnione gojenie ran u chorych na cukrzycę wykonujemy zabieg tylko po wcześniejszej konsultacji z lekarzem. Zabieg można wykonać dopiero wtedy, gdy chory uzyska pozytywną opinię lekarza zabezpieczy swój organizm przed infekcją odpowiednimi lekami.
*Nowotwór tak jak cukrzyca nie wyklucza możliwości wykonania makijażu permanentnego. U osób, które przeszły chemioterapię wykonujemy przecież makijaż brwi i oczu, który pozwala ukryć skutki leczenia chemią. Do zabiegu pacjent musi mieć jednak pozytywną opinię lekarza i dobre wyniki badań krwi. Zabiegu nie można wykonać przy niskim poziomie leukocytów. Dopiero gdy stan chorego jest lepszy zabieg można wykonać bezpiecznie. Makijaż permanentny u osób po chemioterapii poprawia wygląd i pomaga w kuracji dając większą motywację do walki z chorobą. Trzeba jednak pamiętać, że u chorych na nowotwory, w wyniku chemioterapii jest większa podatność na infekcje, gorsze gojenie ran i możliwość słabszego przyjęcia się barwnika w skórze.
*Leki rozrzedzające krew. Przyjmujesz na stałe leki rozrzedzające krew? Musisz wiedzieć, że Twoje naczynia krwionośne są bardziej kruche, a skłonność do krwawień jest większa. Podczas zabiegu łatwiej może więc dojść do małych krwawień. Poinformuj linergistkę o przyjmowanych lekach, aby mogła zdecydować jaką techniką wykonać makijaż i czy w ogóle zabieg jest możliwy.
*Leki sterydowe. Zewnętrzne i wewnętrzne stosowanie leków sterydowych jest bezwzględnym przeciwwskazaniem do wykonania makijażu permanentnego. Jeśli stosowałaś maść sterydową w miejscu pigmentacji (usta, oczy, brwi, miejsca na ciele poddawane pigmentacji medycznej) to musisz odczekać od 6 do 12 miesięcy zanim wykonasz zabieg. Naskórek po takich lekach jest bardzo cienki, a naczynia krwionośne rozszerzone. Jeśli więc zależy Ci na swoim zdrowiu i bezpieczeństwie koniecznie poinformuj linergistkę o stosowanych przez Ciebie lekach zawierających sterydy.
*Odżywki na porost rzęs i brwi. Stosujesz odżywki na porost rzęs i brwi? Niestety nie możesz wykonać makijażu permanentnego. Odstaw preparat i odczekaj od 1 do 3 miesięcy. Dopiero po tym czasie możesz bezpiecznie wykonać makijaż permanentny oczu lub brwi. Składniki aktywne odżywki wypłuczą pigment i niestety uwrażliwiają skórę.
*Sztuczne rzęsy. Nosisz doklejane rzęsy? Zanim zapiszesz się na zabieg makijażu permanentnego musisz się ich pozbyć. Sztuczne rzęsy uniemożliwiają wykonanie zabiegu makijażu permanentnego oczu.
*Świeżo powiększone/wypełnione usta. Zabieg makijażu permanentnego ust można wykonać dopiero 4 tygodnie po wypełnianiu ust kwasem hialuronowym. Jeśli właśnie powiększałaś usta, odczekaj koniecznie ten czas, aby bezpiecznie wykonać makijaż i nie oszpecić swojej twarzy.
*Botox. Zabieg makijażu permanentnego można wykonywać 4 tygodnie po ostrzykiwaniu twarzy Botoxem. Botox musi w pełni zadziałać a mięśnie twarzy powinny ułożyć się naturalnie pod wpływem grawitacji. Jeśli wykonasz zabieg zanim Botox zadziała makijaż permanentny może się nie udać – po prostu będzie krzywy, niesymetryczny po tym jak mięśnie twarzy ułożą się inaczej niż przed zabiegiem.
* Łuszczyca, rybia łuska. Chorujesz na łuszczycę lub rybią łuskę i zmiany chorobowe są w miejscu przewidywanej pigmentacji? Musisz wiedzieć, że pigment w tym miejscu może się nie przyjąć. Choroba nie jest więc przeciwwskazaniem, ale stwarza prawdopodobieństwo niepowodzenia podczas zabiegu.
*Plastyka powiek lub lifting twarzy. Jeśli wykonywałaś operację plastyczną: lifting twarzy lub plastykę powiek to zabieg makijażu permanentnego możesz wykonać dopiero po upływie od 6 do 12 miesięcy w zależności od opinii lekarza prowadzącego.
*Świeże blizny po operacjach. Makijaż permanentny pozwala ukryć wszelkie blizny po operacjach: na twarzy, piersiach lub w dowolnym miejscu na ciele. Pigmentacja medyczna blizny może się odbyć dopiero po całkowitym wygojeniu blizny, czyli po upływie 1 roku.
*Opalenizna ciała. Czy opalona skóra jest przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu makijażu permanentnego? Nawet jeśli to dziwi, to tak właśnie jest. Wyobraź sobie że dobieramy kolor ust, brwi lub pigment do zakamuflowania blizny na ciele do mocno opalonej skóry. Czy dobry efekt będzie również po zejściu opalenizny? Oczywiście, że nie! Zabieg makijażu permanentnego wykonujemy tylko na naturalnej skórze, aby jego efekt był dobry.